Ģimenēm ar bērniem

gimenem-900x300

2009. gadā ES ELFA Lauku atbalsta programmas „Tūrisma aktivitāšu veicināšana” ietvaros mēs realizējām projektu, kas ģimenēm ar maziem un vairākiem bērniem deva iespēju turpmāk visiem kopā doties neaizmirstamos ceļojumos pa skaistākajām Latvijas upēm.

  • Ietilpīgas, ērtas un krāsainas ģimeņu laivas,
  • īpaša servisa programma:
  • evakuācija no upes neparedzētu problēmu gadījumos bez maksas.
  • Īpaši ieteicamie upju maršruti:

Abava – iespēja bērniem brīvā dabā redzēt ūdens putnus un meža dzīvniekus, jo posmā no Rendas līdz upes ietekai Ventā upe plūst cauri pasakainiem, neapdzīvotiem mežiem.

Atmiņā paliks augsto krastu smilšu atsegumi un alas, mierīgo plūdumu nomainošas burbuļainas straujtecītes, mazas smilšu pludmales un ēnainas apmetņu vietas krastos.

Engure – upe, kas patīk gan lieliem, gan maziem. Pār straumi pārliekušies vareni koki, kas sniedz patīkamu ēnu, jo krastos saauguši melnalkšņi un tie biezi noauguši ar baldriāniem un vīgriezēm, bet plašo līkumu ārmalas šur tur pieskaras pārāk tuvu pienākušam priežu mežam. Upe laivojama pat karstākajā vasarā, jo tā ir straume starp diviem lieliem ūdeņiem – Usmas un Puzes ezeriem.

Jūsu bērnu drošībai!

berns_aevesteveste-neOKvesteOKNekādā gadījumā laivošanai nelietojiet lētās piepūšamās peldvestes, kas paredzētas uzvilkšanai uz kaila ķermeņa tikai baseinā un peldēm vecāku klātbūtnē!

Laivojumā tās ir bīstamas bērna veselībai, jo saulē sakarst un sviedrē, bet, iekrītot ūdenī, straumē var tikt bojāta uz koku zariem, kā rezultātā zaudē celtspēju. Gadījumā, ja bērns iekritis ūdenī ar seju uz leju, šāda veste nenodrošina bērna apgriešanu uz muguras, kas var būt liktenīgi.

Bērniem obligātas ir svaram atbilstošas 100N glābšanas vestes, kurām ir jābūt katras laivas komplektācijā.

Comments are closed.