Ģimenēm ar bērniem

gimenem-900x300

2009. gadā ES ELFA Lauku atbalsta programmas „Tūrisma aktivitāšu veicināšana” ietvaros mēs realizējām projektu, kas ģimenēm ar maziem un vairākiem bērniem deva iespēju turpmāk visiem kopā doties neaizmirstamos ceļojumos pa skaistākajām Latvijas upēm.

  • Ietilpīgas, ērtas un krāsainas ģimeņu laivas,
  • īpaša servisa programma:
  • evakuācija no upes neparedzētu problēmu gadījumos bez maksas.
  • Īpaši ieteicamie upju maršruti:

Abava – iespēja bērniem brīvā dabā redzēt ūdens putnus un meža dzīvniekus, jo posmā no Rendas līdz upes ietekai Ventā upe plūst cauri pasakainiem neapdzīvotiem mežiem.

Užava – ja gribas palaivot, bet bērni vēl pavisam mazi un nav iespējams plānot vairāku dienu maršrutu, īpaši piemērota upe vienas dienas ceļojumam līču loču pa zaļu „tuneli” posmā no Stradžiem līdz Ziru tiltam.

Irbe – ceļojums saulainām vasaras brīvdienām cauri piejūras kāpām sakarsušu priežu sveķu smaržas pavadībā ar galamērķi pludmalē pie Irbes ietekas jūrā. Ripot no kāpas un izplunčāties jūrā – nu, kas var būt labāks par to?

Tebra – teiksmaina un noslēpumaina, milzu ozolu stumbri un leģendām apvītas senu dzirnavu drupas – bērni var klausīties stāstos mutes pavēruši… un kā mainās upes vārds – sākumā Tebra, tad Durbe un beidzot – Saka, bet visam galā Pāvilosta un jūra. Un ja nav jāsteidzas mājās, tad Pāvilostā bērnus gaida vēl daudzi pārsteigumi…

 

Jūsu bērnu drošībai!

berns_aevesteveste-neOKvesteOKNekādā gadījumā laivošanai nelietojiet lētās piepūšamās peldvestes, kas paredzētas uzvilkšanai uz kaila ķermeņa tikai baseinā un peldēm vecāku klātbūtnē!

Laivojumā tās ir bīstamas bērna veselībai, jo saulē sakarst un sviedrē, bet, iekrītot ūdenī, straumē var tikt bojāta uz koku zariem, kā rezultātā zaudē celtspēju. Gadījumā, ja bērns iekritis ūdenī ar seju uz leju, šāda veste nenodrošina bērna apgriešanu uz muguras, kas var būt liktenīgi.

Bērniem obligātas ir svaram atbilstošas 100N glābšanas vestes, kurām ir jābūt katras laivas komplektācijā.

 

Comments are closed.