Ģimenēm ar bērniem

5/5

“Jūras Laivas”ir ģimenēm ar bērniem draudzīga laivu noma ar vairāk kā 15 gadu pieredzi.

Jau 2009. gadā ES ELFA Lauku atbalsta programmas „Tūrisma aktivitāšu veicināšana” ietvaros mēs realizējām projektu, kas ģimenēm ar maziem un vairākiem bērniem deva iespēju turpmāk visiem kopā doties neaizmirstamos ceļojumos pa skaistākajām Latvijas upēm.

Nodrošinam ģimenēm ar bērniem piemērotas 3 un 4-vietīgas kanoe laivas, kā arī bērnu glābšanas vestes pēc izmēriem.

Individuāla attieksme. Palīdzēsim izvelēties tieši Jūsu ģimenei piemērotāko maršrutu. Evakuācija no upes neparedzētu problēmu gadījumos bez maksas.

Ja esat laivā pirmo reizi, satraukumam nav iemesla! Sniegsim instruktāžu par drošību uz ūdens. Pie upes ierādīsim airēšanas un laivas vadīšanas tehnikas pamatelementus. 

Ieteicamie upju maršruti

Abava laivas

Abava

Abavas maršrutos varam piedāvāt labāko servisu un laivošanai ar bērniem atbilstošākos maršrutus, jo mūsu galvenā nomas bāze atrodas Rendā – pašā upes krastā. Atmiņā paliks augsto krastu smilšu atsegumi un alas, mierīgo plūdumu nomainošas burbuļainas straujtecītes, mazas smilšu pludmales un ēnainas apmetņu vietas krastos.

Engure

Engure – upe, kas patīk gan lieliem, gan maziem. Pār straumi pārliekušies vareni koki, kas sniedz patīkamu ēnu, jo krastos saauguši melnalkšņi un tie biezi noauguši ar baldriāniem un vīgriezēm, bet plašo līkumu ārmalas šur tur pieskaras pārāk tuvu pienākušam priežu mežam. Upe laivojama pat karstākajā vasarā. Engurē straume un ūdens ir vienmēr, jo tā savieno Usmas un Puzes ezerus.

Jūsu bērnu drošībai

Nekādā gadījumā laivošanai nelietojiet lētās piepūšamās peldvestes, kas paredzētas uzvilkšanai uz kaila ķermeņa tikai baseinā un peldēm vecāku klātbūtnē!  Laivojumā tās ir bīstamas bērna veselībai, jo saulē sakarst un sviedrē, bet, iekrītot ūdenī, straumē var tikt bojāta uz koku zariem, kā rezultātā zaudē celtspēju. Gadījumā, ja bērns iekritis ūdenī ar seju uz leju, šāda veste nenodrošina bērna apgriešanu uz muguras, kas var būt liktenīgi.

Bērniem obligātas ir svaram atbilstošas 100N glābšanas vestes, kurām ir jābūt katras laivas komplektācijā.