Korporatīvajiem klientiem

augsa-korporativajiem

Jūsu pasākuma veiksmīgai norisei piedāvājam konsultācijas tā plānošanā un organizatorisku palīdzību tā laikā.

  • Ieteiksim piemērotu maršrutu ar atbilstošu infrastruktūru – apmetņu vietām, kempingiem, viesu namiem un pirtīm.
  • Nodrošināsim  arī daudzskaitlīgu dalībnieku grupu ar nepieciešamo inventāru – dažāda modeļa un izmēra (1-viet. – 4-viet.) laivām, airiem, drošības vestēm pieaugušajiem un glābšanas vestēm bērniem.
  • Nodrošināsim inventāra transportu un jūsu transporta loģistiku.
  • Vajadzības gadījumā nodrošināsim maršruta pavadoņus.

Mēs iesakām Kurzemi:

Abava – posms no Abavas rumbas vai Veģu tilta līdz Rendas “Avotiem”, skaists un nenogurdinošs vienas dienas laivojums pa Abavas senleju. “Avotos” – labiekārtota apmetnes vieta, grila ballīte, visas iespējas komandu spēlēm un semināriem dabā. Divu dienu laivojumam visskaistākais Abavas lejteces posms no Rendas līdz Abavas ietekai Ventā. Nekādas civilizācijas, tikai laivotāji apmetnēs upes krastos.

Tebra/Durbe/Saka – divas upes, kas satek vienā un “ar straumēm uz jūru” līdz Pāvilostai. Tebra –vairākos maršrutos posmā no Apriķiem līdz Sakai, tad līdz jūrai. Iekārtotas apmetņu vietas upes krastos, ērta transporta loģistika. Durbe – maršrutos posmā no Cīravas līdz Sakai, ar ērtu kempingu “Ievlejas”upes krastā. Abu upju maršruta pēdējais posms laivojot pa Saku ar nobeigumu Pāvilostā, kuras komfortablie kempingi piedāvā iespēju uzkavēties un izbaudīt jūras laivošanu kajakos.

Ja esat iecerējuši savu “īpašo” maršrutu, piegādāsim Jums vajadzīgo laivu skaitu Jums vēlamajā vietā un laikā.

Comments are closed.