fbpx

Laivu noma

Laivu noma Jūras laivas

Laivošana ir populāra un iecienīta atpūta, kas upju atpūtas maršrutos neprasa ne īpašas iemaņas, ne fizisko sagatavotību. Lai laivotu nav jāpērk laiva – tiem, kuri laivo vienu vai dažas reizes gadā, piemērots risinājums ar papildus servisu  ir laivu noma.

Laivu noma Kurzemē

Piedāvājam kanoe laivas, SitOnTop un jūras kajakus gan maršrutos, gan nomājot atsevišķi:

Mūsu laivu nomas punkti Latvijā nodrošina jūsu izvēlētā maršruta apkalpošanu un ērtam ceļojumam nepieciešamo inventāru tiešā upes tuvumā. Visos nomas punktos ir drošas auto stāvvietas, labiekārtotas apmetņu vietas ar daudzveidīgu papildus pakalpojumu piedāvājumu. Savukārt jūras laivošana nav ierobežota ar konkrētu nomas punktu atrašanos – inventāru iespējams iznomāt sev ērtākajā vietā, bet speciālisti jums ieteiks visinteresantāko jūras pārgājiena maršrutu.

Korporatīvajiem klientiem

Piedāvājam konsultācijas un aktīvu līdzdalību veiksmīgam jūsu atpūtas pasākumam – atpūtas, sporta pasākumu un komandu treniņu plānošanu, organizēšanu un tehnisku atbalstu. Mēs palīdzam grupu pasākumu ēdināšanas, izmitināšanas un transporta pakalpojumu organizēšanā. Sadarbība ar kempingiem un viesu namiem laivošanas maršrutos nodrošina tiešus kontaktus ar šo servisu sniedzējiem. Varam parūpēties, lai jūsu apmetnes vietā atripotu arī pirts uz riteņiem.

Korporatīvo klientu atpūtas pasākumiem organizējam atrakciju un sporta spēļu aprīkojumu, nodrošinām maršrutu gidus un pavadoņus, bet nopietnam apmācību darbam – palīdzam atrast vispiemērotākos komandu treniņu speciālistus.

Ģimenēm ar bērniem

Lauku atbalsta programmas „Tūrisma aktivitāšu veicināšana” ietvaros mēs realizējām projektu, kas ģimenēm ar maziem un vairākiem bērniem deva iespēju turpmāk visiem kopā doties neaizmirstamos ceļojumos pa skaistākajām Latvijas upēm.  Šajā nolūkā tika iegādātas ietilpīgas, ērtas un krāsainas ģimeņu laivas, piedāvāti ieteicamie upju maršruti un īpaša servisa programma, kas nodrošina laivu nomas klientiem evakuāciju no upes neparedzētu problēmu gadījumos bez maksas.

Laivošana jūrā

Mazliet neparastāki vasaras piedzīvojumi tiek piedāvāti aktīvākas atpūtas cienītājiem, kuri var doties ar mums braucienā piekrastes viļņos, mierīgā laikā airēt uz Kolkas bāku vai nedēļas nogalē laivās apceļot Igaunijas salas. Skat arī Seakayak.lv

Laivu nomas dāvanu karte

JŪRAS LAIVU DĀVANU KARTE – laivu noma draugiem, radiem, kolēģiem, visiem, kurus vēlaties iepriecināt ar laivošanu pa kādu no Latvijas upēm, laivošanu jūrā vai ūdens tūrismam noderīgu inventāru. Bet iespējams, ka tā būs nedēļas nogale lauku pirtī vai apmācības kurss sērfošanai jūras viļņos.